Hakkımızda

Hakkımızda

Türkiye genelinde turizm şirketleri için iş listeleri sağlıyor, aynı zamanda yerel işletmelerin büyümesine ve gelişmesine yardımcı olurken; Müşterilerin kolayca turizm hizmetleri bulmalarına yardımcı oluyoruz. Ülke genelinde güvenilir, turizm firmaları tarafından düzenlenen ve spam içermeyen işletme faaliyet listeleri sunan; En iyi çevrimiçi turizm portalı olmak için sıradışı emek harcıyoruz.

Neden Turizm’de Olmanız Gerekiyor?

Tüketiciler için: Tüketicilere herhangi bir hizmeti aramalarını sağlamak için önemli olanaklar sağlıyoruz; bu bir yüklenici, perakendeci, serbest meslek, danışman ve diğer önemli ticari hizmetleri bulmayı içerir. Neye ihtiyacınız olursa olsun, aradığınız hizmeti bulmanın en iyi yolunu sunuyoruz. Tüketicilere yardımcı olmak için dizin geliştirme çalışmalarımız aralıksız devam edecektir.

İşletmeler için: Türkiye turizm faaliyet rehberinde, yeni başlayanlar, küçük ve köklü şirketlerden oluşan; Tüm işletme şirketleri için çevrimiçi işletme listesinin ne kadar önemli olduğunu anlıyoruz. Bu nedenle, listelenmelerini sağlamak, dikkat çekmek ve tüm Türkiye’de satış fırsatları elde etmek için benzersiz bir çevrimiçi platform sunuyoruz.

Online arama yapanlara hem de reklamverenlere mümkün olan en iyi sonuçları sunmak için sosyal medya entegrasyonu; Öncelikli arama listesi, müşteri yorumları, online reklam fırsatları ve çok daha fazlasını ücretli/ücretsiz özelliklerle dizin listeleri sunuyoruz.

Kuruluşların, iş yapış şekillerini İnternet’e taşımaları için gerekli platformu sağlamak; İhtiyaçlara göre şekillenen esnek çözümler üretmek, elektronik pazarın getirdiği avantajları Yurtiçi şirketleriyle paylaşmak. İşletmelerin, yerli ve yabancı piyasalara düşük maliyetlerle ve uygun sürede girerek, başarılı çalışmalarını büyütmelerine yardımcı olmaktır.

Turizm Reklam